Výroba

V české Telnici nedaleko Ústí nad Labem vyrábíme již už od roku 1925 až doposud. Veškerá naše výroba stále probíhá v České republice a je zaměřena jak na výrobu zboží přímo pro koncové zákazníky, tak i výrobu specializovaných dílů a polotovarů.

Rozumíme si nejvíc s železem, hliníkem, nerezem a titanem. Přečtěte si více v sekci materiály.

Nezávazně poptatReference

Technologie výroby

Základní výroba je formou tzv. hlubokého tažení na speciálních lisech, do kterých si formy vyrábíme sami. Díky tomu jsme schopni vyrábět originální vlastní produktové řady, ale i širokou škálu technických výlisků pro naše odběratele – např. části světel lokomotiv, ventilů, plynových bomb, regulátorů tlaku a mnoho dalšího.

Další schopnosti výroby:

 • Hluboké tažení
 • Rotační tváření
 • Ohýbání
 • Děrování
 • Soustružení
 • Nýtování

Povrchové úpravy

 • Leštění
 • Broušení
 • Moření
 • Eloxování
 • Antiadhezivní povrch – italský DYLON

Výroba na míru

Jednotlivé výrobní formy si vyrábíme sami a jsme proto schopni zákaznikovi dodat produkt přesně dle jeho zadání (technická dokumentace, prototyp,..) a i včetně opatření logem klienta. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Testování kvality

Naše výrobky jsou zkoušeny ve Státní zkušebně v Jablonci nad Nisou, SGS France a SGS Hong Kong a jsme držitelé všech příslušných certifikátů. Splňujeme normy pro distribuci do EU, USA, Japonska, Jižní Koreu a Brazílii a všude tam, kde platí podmínky dříve uvedených zemí.

Naše práce – výlisky z hliníku, olova, titanu či nerezu

Podívejte se na naše výlisky. Denně pracujeme s hliníkem, nerezem, plechem, ocelí či titanem. Rádi vám vyrobíme produkty na míru.

Spolupracovali jsme s

Volné výrobní kapacity

Máme volnou výrobní kapacitu a rádi bychom vám ji nabídli. K výrobní kapacitě nabízíme i naše kvalifikované technické inženýry.

Jak postupovat?

Zašlete nám poptávku na porubsky@alb.cz nebo skrze kontaktní formulář a k ní přiložte všechny dostupné materiály. Čím více detailů, tím přesněji budeme schopni odhadnout cenu. Přiložte prosím veškeré technické parametry či výkresy, popište komponenty výrobku a napište, jaký výstup očekáváte.

Doba dodání malosériových výrobků je velmi individuální. Závisí na povaze poptávky, náročnosti výroby a dalších faktorů. Předběžnou dobu dodání vám samozřejmě sdělíme spolu s cenovou nabídkou. 

Vyplňte náš jednoduchý formulář

Vyplňte náš formulář, přiložte textovou zprávu, nahrajte soubory a ozveme se. Je to rychlé, jednoduché a pohodlné. Těšíme se na vaše zprávy.

  (vyžadováno)

  Vaše zpráva

  Zde, prosím vložte soubory (pdf,jpg,png,doc,docx) maximální velikosti 5mb

  Kontaktní osoba

  Dušan Porubský

  porubsky@alb.cz

  +420 604 460 768

  Aktuality

  Přemýšlíte nad spaním pod širákem či cestování s karavanem po přírodě, ale nechcete být...
  Jaro je tady a výletová sezóna už nám klepe na dveře. Možná již doslova kráčí po své turistické...
  Máme volnou výrobní kapacitu a rádi bychom vám ji nabídli. K výrobní kapacitě nabízíme i naše...