Výroba

V české Telnici u Ústí nad Labem vyrábíme od roku 1925 až do současnosti. Veškerá naše výroba stále probíhá v České republice a je zaměřena na výrobu zboží přímo pro koncové zákazníky a na výrobu specializovaných dílů a polotovarů.

Nejlépe se nám pracuje se železem, hliníkem, nerezovou ocelí a titanem. Více se dočtete v sekci materiály.

TECHNOLOGIE VÝROBY

Základní výroba probíhá formou tzv. hlubokého tažení na speciálních lisech, pro které si sami vyrábíme formy. Díky tomu jsme schopni vyrábět originální vlastní produktové řady, ale také širokou škálu technických výlisků pro naše zákazníky – např. díly pro lokomotivní osvětlení, ventily, plynové bomby, regulátory tlaku a mnoho dalšího.

DALŠÍ VÝROBNÍ MOŽNOSTI:

 • Hluboké tažení
 • Rotační tváření
 • Ohýbání
 • Děrování
 • Soustružení
 • Nýtování

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

 • Leštění
 • Broušení
 • Moření
 • Eloxování
 • Antiadhezní povrch – italský DYLON

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Jednotlivé výrobní formy si vyrábíme sami, a proto jsme schopni dodat zákazníkovi výrobek přesně podle jeho specifikací (technická dokumentace, prototyp,…) a včetně loga zákazníka. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

TESTOVÁNÍ KVALITY

Naše výrobky jsou testovány ve Státním zkušebním ústavu v Jablonci nad Nisou, SGS Francie a SGS Hongkong a jsme držiteli všech příslušných certifikátů. Splňujeme normy pro distribuci do EU, USA, Japonska, Jižní Koreje a Brazílie a všude tam, kde platí podmínky výše uvedených zemí.

NAŠE PRÁCE – HLINÍKOVÉ, OLOVĚNÉ, TITANOVÉ NEBO NEREZOVÉ VÝLISKY

Prohlédněte si naše výlisky. Denně pracujeme s hliníkem, nerezovou ocelí, plechem, ocelí nebo titanem. Rádi pro vás vyrobíme výrobky na míru.

PRACOVALI JSME S

VOLNÉ VÝROBNÍ KAPACITY

Máme volné výrobní kapacity a rádi vám je nabídneme. K výrobním kapacitám nabízíme také naše kvalifikované technické inženýry.

JAK POSTUPOVAT?

Zašlete nám poptávku na adresu porubsky@alb.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře a uveďte všechny dostupné materiály. Čím více podrobností, tím přesněji budeme schopni odhadnout cenu. Přiložte případné technické specifikace nebo výkresy, popište komponenty výrobku a napište, jaký výstup očekáváte.

Dodací lhůty u malosériových výrobků jsou velmi individuální. Závisí na charakteru poptávky, složitosti výroby a dalších faktorech. Předběžnou dodací lhůtu vám samozřejmě sdělíme spolu s cenovou nabídkou.

VYPLŇTE NÁŠ JEDNODUCHÝ FORMULÁŘ

Vyplňte náš formulář, připojte textovou zprávu, nahrajte soubory a my se vám ozveme. Je to rychlé, snadné a pohodlné. Těšíme se, že se nám ozvete.

  (vyžadováno)

  Vaše zpráva

  Zde, prosím vložte soubory (pdf,jpg,png,doc,docx) maximální velikosti 5mb

  Aktuality

  Přemýšlíte nad spaním pod širákem či cestování s karavanem po přírodě, ale nechcete být...
  Jaro je tady a výletová sezóna už nám klepe na dveře. Možná již doslova kráčí po své turistické...
  Máme volnou výrobní kapacitu a rádi bychom vám ji nabídli. K výrobní kapacitě nabízíme i naše...