Materiály

Při výrobě našich produktových řad nebo produkci pro partnery pracujeme zejména s železem, hliníkem, nerezem, Al-Inoxem a titanem. Pracujeme také s různými slitinami.

Výrobní materiály vždy prioritně zajišťujeme z tuzemských zdrojů. V případech, kdy cílovou kvalitu nejsme na českém trhu schopni získat, využíváme primárně dodavatelů z EU. Ve speciálních případech pak spolupracujeme s dodavateli z Itálie, USA, Ruska a Japonska.

ALB forming vždy splňuje nejpřísnější požadavky auditu firmy Decatlon – ten se týká použitých materiálů, výrobních a technologických postupů. Audit se zaměřuje také na splnění Interních norem Decatlon v oblasti ochrany životního prostředí a sociálních podmínek zaměstnanců ve výrobním procesu.

ALB forming je zapojen do Systému sdruž. plnění EKO-KOM pod č. EK-F06022165.

Hliník

Hliníkové výrobky jsou vyrobeny z kvalitního potravinářského hliníku – Al 99,5 (tedy z 99,5% obsahu hliníku, nejčistší možná kvalita) – určeného pro styk s potravinami, dle normy EN 602.

Nerez

Nerezové výrobky jsou vyrobeny z ušlechtilé nerezové oceli CrNi 18/10 (chrom, nikl) dle DIN 1.4301 (AISI 304) nebo CrNi 17/0 dle DIN 1.4016 (AISI 430).

Titan

Titanové výrobky jsou vyrobeny z titanu Gr. 1.

Nepřilnavé povrchy:

U některých výrobků je použita forma nepřilnavého povrchu – DYLON; nebo Keramický povrch – Ceralon ®.

Aktuality

Přemýšlíte nad spaním pod širákem či cestování s karavanem po přírodě, ale nechcete být...
Jaro je tady a výletová sezóna už nám klepe na dveře. Možná již doslova kráčí po své turistické...
Máme volnou výrobní kapacitu a rádi bychom vám ji nabídli. K výrobní kapacitě nabízíme i naše...
barevne-teploty