Materiály

Při výrobě našich produktových řad nebo produkci pro partnery pracujeme zejména s železem, hliníkem, nerezem, Al-Inoxem a titanem. Pracujeme také s různými slitinami.

Výrobní materiály vždy prioritně zajišťujeme z tuzemských zdrojů. V případech, kdy cílovou kvalitu nejsme na českém trhu schopni získat, využíváme primárně dodavatelů z EU. Ve speciálních případech pak spolupracujeme s dodavateli z Itálie, USA, Ruska a Japonska.

ALB forming vždy splňuje nejpřísnější požadavky auditu firmy Decatlon – ten se týká použitých materiálů, výrobních a technologických postupů. Audit se zaměřuje také na splnění Interních norem Decatlon v oblasti ochrany životního prostředí a sociálních podmínek zaměstnanců ve výrobním procesu.

ALB forming je zapojen do Systému sdruž. plnění EKO-KOM pod č. EK-F06022165.

Hliník

Hliníkové výrobky jsou vyrobeny z kvalitního potravinářského hliníku – Al 99,5 (tedy z 99,5% obsahu hliníku, nejčistší možná kvalita) – určeného pro styk s potravinami, dle normy EN 602.

Nerez

Nerezové výrobky jsou vyrobeny z ušlechtilé nerezové oceli CrNi 18/10 (chrom, nikl) dle DIN 1.4301 (AISI 304) nebo CrNi 17/0 dle DIN 1.4016 (AISI 430).

Titan

Titanové výrobky jsou vyrobeny z titanu Gr. 1.

Nepřilnavé povrchy:

U některých výrobků je použita forma nepřilnavého povrchu – DYLON; nebo Keramický povrch – Ceralon ®.

Aktuality

Vyhláška č. 137/2004 Sb. o hygienických požadavcích na stravovací služby a o zásadách osobní a...
Našimi výrobky jsme vybavili posádku při jejich cestě kolem světa. Naše hrníčky, misky a ešusy...
Jsme na veletrhu ISPO Munich 2020.  Naše společnost byla vybrána mezi 4 z více než 50 zájemců a...
barevne-teploty