Ešus? Pouze ten od ALB forming! Tipy na originální kempingové nádobí

31.3.2021 |

Jaro je tady a výletová sezóna už nám klepe na dveře. Možná již doslova kráčí po své turistické trase naproti nám. Ať už jste nadšenec do outdoorových sportů, milovník campingu, nebo už vás zkrátka nebaví sedět doma, máme pro vás tipy, které vám ulehčí na pár dní opustit civilizaci. Nedokážeme si představit pohodovější a romantičtější zážitek, než “útěk” z města někam do přírody pod stan nebo dobrodružství v “obytňáku”. Zažijete nezapomenutelné momenty, které budou stát za to. Co vám však nesmí chybět, ptáte se? Pořádný stan, spacák, karimatka, ale hlavně vychytaná výbava na vaření. ALB forming kempingové nádobí jsou nejen ešusy, ale kompletní pomocníci, kteří vám pomohou zaplnit prázdná břicha, ať už jste kdekoliv.

ALB forming není pouze ešus

Původem slangové slovo ešus už dávno není miska určená pro vojenské stravování, dětské tábory, nebo jen pojem spojený s komunismem. V Telnici je vyrábíme více než 70 let. Kempingové nádobí vyrábíme ze tří materiálů. Prvním je s ešusy nejvíce spojovaný materiál – hliník. V základní výbavě by vám neměla chybět klasická hliníková varianta původně “armádního” ešusu s menší miskou, nebo hliníkový kotlík s pokličkou. Kotel zábavy zaručen. Všechny produkty vyrábíme z potravinářského hliníku. Výrobky jsou zdraví nezávadné a ještě fantasticky designově propracované.

Jsme mezinárodní

Naše ešusy míří do všech koutů světa, více jak 80 % produkce exportujeme. Máme vděčné odběratele v Německu, Rakousku, Švédsku, Polsku nebo Rusku. Sady našich krasavců nesou jméno podle světových vrcholků, jako například Matterhorn nebo Makalu. Skvěle se hodí právě na výlety do hor a přírody. Ušetří vám mnoho kil a místa. Cestování na vlastní pěst se rázem stává hračkou. Jdete na delší túru a nechcete o svém těžkém batohu už ani slyšet? Titanové výrobky ALB forming jsou extrémně lehké a odolné. Postačí sebou mít například sadu ešusů BASIC a či terminátora mezi hrnky – TITAN se sklápěcími uchy. Z těchto nádob si vychutnáte dobroty i v náročných podmínkách. Titan se vyznačuje svojí tenkostí a lehkostí. Zároveň vydrží veškeré podnební extrémy.

Kempujte stylově

I kempovat se dá stylově. Jakmile kempujete s našimi výrobky, kempujete stylově. To dokládá i naše novinka, kterou jsme na sklonku roku 2020 uvedli na trh. Do lesa či do přírody můžete vyrazit s ešusy či miskami v nadčasových líbivých designech – wood a stone. Ešusy wood, resp. stone jsou potažené velmi tenkou vrstvou teflonu. Pokrm se na ně nepřipálí a jsou velmi snadno omyvatelné houbičkou či hadříkem. Předností teflonu je právě jeho velmi snadná údržba. To z něj dělá skvělého parťáka kamkoliv. Ešusy stone jsou vyrobené ze stejného materiálu, jen s jiným designem. Nepochybujeme, že s nimi oslníte kdejakého outdoorového nadšence. 

Početná skupina kempařů není problém

Pokud vyrážíte ve větším počtu osob, doporučujeme zabalit vařič VAR spolu s jednou z oblíbených nerezových sad ešusů. Například Everest je pětidílná sada, která se skládá z velké, střední a malé misky. K tomu je k dispozici velká a malá pánvička. Je vyrobena z kvalitního nerezu CrNi 18/10 s povrchem vně leštěným, uvnitř broušeným. Pánev i misky mají lemovku a sklopné držáky. Ať už trávíte noci ve stanu nebo v karavanu, s touto výbavou uvaříte naprosto všechno a na jeden zátah. A nají se celá rodina. 

Ešusy z hliníku, nerezu, titanu či teflonu nejsou pouze něco, co padá z výrobní linky. Jsou to produkty, kde je jednoznačně vidět otisk naší ruční práce. Produkty ALB forming v sobě nesou českou stopu. Českou stopu, která nikdy neuhnula ze své cesty a od roku 1925 si razila svoji vlastní kempingovou trasu. Jsme sví, jsme čeští, jsme světoví. Jsme ALB forming.

Nechť je s vámi ALB forming na cestách a soused z vedlejšího stanu má co závidět!