TISKOVÁ ZPRÁVA: ALB forming dodal české armádě tisíce ešusů

10.12.2020 |

ALB forming, tradiční česká firma s campingovým a outdoorovým vybavením vyhrála výběrové řízení pro Armádu České republiky. V letošním a následujícím roce jí dodá 14 000 kusů polního nádobí. Dodání probíhá ve dvou vlnách. První vlna se uskutečnila již letos, kdy byly předány 4 000 kusů polního nádobí. Druhé předání se uskuteční v roce 2021. To se dodá zbývajících 10 000 kusů.

Jsme rádi, že jsme se mohli zúčastnit výběrového řízení pro tak prestižního zadavatele, jako je Armáda České republiky. O to více jsme rádi, že jsme zakázku vyhráli a můžeme se tak podílet na úspěšném fungování české armády.“ říká generální ředitel společnosti Ing. Josef Alb.

ALB forming je tradiční český výrobce campingového nádobí. Již od roku 1925 poctivě dbá na tradiční ruční výrobu a kvalitní materiály od prověřených dodavatelů z Evropy. Veškeré produkty vyrábí ve své vlastní továrně v Telnici u Ústí nad Labem. Společnost se aktivně prezentuje na světovém tržišti Amazon či je součástí předních e-commerce portálů jako Mall či Alza. Na svých stránkách má i ALB e-shop pro zákazníky.

Být součástí Armády ČR je skvělé. Velmi jsme ocenili, že česká armáda po 12 letech kromě ceny, ocenila i kvalitu. Věříme, že naše polní nádobí bude parťákem a někým, na koho se bude Armáda moci spolehnout.“ komentuje dále úspěch firmy Alb.

Předání zbývající části zakázky je plánováno na nadcházející rok. Nyní se společnost zaměřuje na tvorbu nových kolekcí ALB Collection s nadčasovým designem. ALB Collection je v současnosti možné zakoupit na internetovém obchodě ALB forming.

Věříme, že jsme si vítězstvím v tendru otevřeli dveře třeba i do dalších států. Zároveň jsem šťastný a hrdý na to, že tradiční český výrobce campingového nádobí, který armádu zásobuje od roku 1947 používá tradiční českou ruční práci z vysoce kvalitních materiálů. Všichni lidé v naší společnosti odvedli perfektní práci.“ uzavírá situaci Alb, jež je po právu hrdý na úspěch své firmy, která do světa poslala například ešus – praotce campingu již od roku 1947.

Armáda ČR - Novinky.cz

Zdroj obrázku: Novinky

Tisková zpráva společnosti ALB forming.
Informace o společnosti
www.eshop.alb.cz
www.alb.cz